Collection: Play-Dough & Accessories
-
Cinnamon Roll Kiddough Play Kit
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Apple Pie Kiddough Play Kit
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Holiday Dough-It-Yourself Craft Kit
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD -
S'mores Mini Dough-To-Go Play Kit
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $12.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.50 USD -
Unicorn Sparkle Play Dough
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Rainbow Sherbet 8oz KidDough
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $12.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.50 USD -
Night Sky Space (Black Cherry) Kiddough - 4 oz
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Teal Glitter (Tropical Punch) Kiddough - 4 oz Glitter
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Pink (Bubble Gum) Kiddough - 4 oz (without glitter)
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Mini Kiddough Rainbow Set
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $24.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.50 USD -
Little Helpers Kid’s Apron
Vendor:Make Believe Market Co.Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$18.00 USDSale price $8.00 USDSale -
Buried Treasure Sensory Dough (unscented)
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per$12.00 USDSale price $9.99 USDSale -
MR. DOUGH-TATO HEAD PLAY DOUGH KIT
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$22.50 USDSale price $15.00 USDSale -
Construction Play-Dough To Go Kit
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $12.50 USDRegular priceUnit price / per$20.50 USDSale price $12.50 USDSale -
Sold outFarm Eco Cutters
Vendor:Kinfolk PantryRegular price $13.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.50 USDSold out -
Sold outBubble Bunny 8 oz Glitter Kiddough
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $7.99 USDRegular priceUnit price / per$12.50 USDSale price $7.99 USDSold out -
Sold outWinter Wonderland Sensory Dough
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$12.00 USDSale price $8.00 USDSold out -
Sold outDinosaur Eco Set (Large)
Vendor:Kinfolk PantryRegular price $32.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $32.50 USDSold out -
Doughnut Shoppe (Doughnut) Kiddough Play Kit
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USDSold out -
Sold outCocoa Party (Hot Cocoa) Dough-To-Go
Vendor:Earth Grown KidsRegular price $22.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.50 USDSold out














